Hotel Luxor

KONTAKT


Sprawdź jak do Nas dojechać

Hotel Luxor położony jest 7 km od ścisłego centrum Lublina, przy trasie wylotowej Lublin – Warszawa.
Położenie hotelu jest idealne dla osób będących w podróży biznesowej, które wolą odpocząć w spokojnym i łatwo dostępnym miejscu, nie rezygnując z możliwości szybkiego dotarcia do centrum Lublina. Ze względu na otaczającą zieleń, hotel przyjazny jest również rodzinom z dziećmi.
Gościom udostępniamy ogródek pod parasolami, plac zabaw, a także podwieszany taras, przy którym można rozpalić ognisko. Ponadto nasz obiekt sąsiaduje z lasem dębowym, w którym wyznaczone są ścieżki spacerowe. Pary, zapraszamy do skorzystania z oferty hotelowej uzupełnionej o możliwość zamówienia romantycznej kolacji i specjalnego przygotowania pokoju przyozdobionego płatkami kwiatów, światłem świec i nastrojową muzyką.

Odległości i średnie czasy dojazdu (czas dojazdu może się wydłużyć w przypadku wystąpienia utrudnień na drodze):

Centrum Lublina: 8 km (czas dojazdu samochodem 12-15min);
Dworzec PKP: 9 km (czas dojazdu 15 min);
Dworzec PKS: 7 km (czas dojazdu 10 min);
Lotnisko Lublin Airport 19 km (czas dojazdu 30min);
Centrum Warszawy: 161km (czas dojazdu 2h);

Dla osób podróżujących od strony Warszawy w kierunku Lublina:
Najszybszym i najbardziej dogodnym sposobem jest zjechanie z trasy S17 przed Lublinem na miejscowość Jastków. Następnie należy poruszać się tak, jak dotychczas drogą krajową numer 19 przez miejscowości Barak i Dębówka. Hotel Luxor znajduje się po lewej stronie, w odległości ok. 100 metrów od znaku informującego o wjeździe na teren miasta Lublin.

Opcjonalnie, można kontynuować jazdę trasą numer S17, a po wjeździe do Lublina należy zawrócić na najbliższym skrzyżowaniu z al. Gen. Sikorskiego (przy restauracji McDonald's), następnie należy od razu kierować się na miejscowość Przytoczno (zjazd
w prawo, oznaczony DW 809). Na wiadukcie znajdują się światła, na których należy skręcić w lewo, w al. Warszawską. Hotel Luxor znajduje się w odległości ok. 2,5 km po prawej stronie drogi.

Dla osób podróżujących od strony Lublina w kierunku Warszawy:
Najszybszym i najbardziej dogodnym sposobem na dotarcie do Hotelu Luxor jest jazda al. Solidarności w kierunku Warszawy. Za skrzyżowaniem al. Solidarności z al. Gen. Sikorskiego (skrzyżowanie przy McDonald's), zaleca się jazdę prawym pasem i zjechanie na zjazd kierujący na miejscowość Przytoczno (droga numer 809). Po wjeździe na wiadukt należy skręcić w lewo w al. Warszawską i podążać ok. 2,5 km prosto. Hotel znajduje się przy drodze, po prawej stronie.

Opcjonalnie (polecane dla osób podróżujących od strony Rzeszowa):
Należy dotrzeć al. Kraśnicką do Ronda Honorowych Krwiodawców, na którym należy skręcić
w lewo, w al. Warszawską. Następnie, kierować się przez wiadukt prosto w stronę starej drogi krajowej numer 19. Hotel Luxor znajduje się po prawej stronie, w odległości
ok. 3 km od Ronda Honorowych Krwiodawców.

Komunikacją miejską:
Do Hotelu Luxor dociera autobus linii 20 na trasie: Kruczkowskiego – (kierunek) Dębówka. (Kruczkowskiego - Budowlana - Zemborzycka - Kunickiego – Al. Piłsudskiego - Lipowa – Al. Racławickie - Al. Sikorskiego – Al. Solidarności – Al. Warszawska - Dębówka). Autobus kursuje co pół godziny w dni powszednie i raz na godzinę w soboty i niedziele. Autobus na swojej trasie przejeżdża przez centrum, między innymi zatrzymuje się na przystanku zalecanym do przesiadek, którym jest: Ogród Saski 03. By dotrzeć do Hotelu, należy wysiąść na przystanku: Kmieca 01 i przejść ok. 100 m, w kierunku centrum Lublina.
Koszt biletów komunikacji miejskiej to: 1,40zł (bilet ulgowy 30-min), 2,80zł (bilet normalny 30-min) Uwaga: U kierowców dostępne są wyłącznie bilety jednoprzejazdowe w cenach 1,60 zł za bilet ulgowy i 3,20 zł za bilet normalny.

By dotrzeć do nas transportem publicznym z Lotniska Lublin Airport, proponujemy podróż szynobusem. Godziny odjazdów skorelowane są
z przylotami. Bilet na przejazd na trasie Port Lotniczy Lublin - Lublin Główny kosztuje 5,30 PLN. Koszt podróży taksówką z lotniska do naszego hotelu wynosi od 80 - 120 zł.
Jak dotrzeć z dworca kolejowego PKP, można przeczytać poniżej.

By dotrzeć do nas komunikacją miejską z Dworca PKP należy udać się na przystanek MPK: Dworzec Gł. PKP 02 i wsiąść w trolejbus linii
nr 150. W następnej kolejności przesiąść się na przystanku Ogród Saski 03 w autobus linii nr 20 (kierunek Dębówka). Ostatnim przystankiem podróży jest Kmieca 01. Hotel znajduje się w odległości ok. 100 m od przystanku (w kierunku Lublina)

By dotrzeć do nas komunikacją miejską z Dworca PKS należy udać się na przystanek MPK: Dworzec Gł. PKS 02, i wsiąść do autobusu linii numer: 2, 10, 18, 31, 57. Następnie przesiąść się na przystanku Ogród Saski 03 w autobus linii nr: 20 (kierunek Dębówka). Hotel znajduje się w odległości ok. 100 m, od przystanku Kmieca 01.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Ale Taxi, które zawsze dojeżdża pod nasz hotel w wyznaczonym czasie. Zajmuje to do 10 min. Taksówkę można zamówić pod numerem telefonu: 81-511-11-11. Podróż do centrum miasta zajmuje ok. 15 min i jej koszty w zależności od taryfy wynoszą od 20 - 35 zł. Pozostałe korporacje taksówkowe: Echo Taxi +4881 524 00 00 Damel Taxi - +4881 19626, Taxi Dwójki - +4881 19621, MPT - +4881 19191, Lublin - +4881 19628, Rytm - +4881 19667

Paste your AdWords Remarketing code here