Hotel Luxor

WIECZORY PANIEŃSKIE

W Hotelu Luxor zorganizujesz wyjątkowy, niezapomniany wieczór panieński. W tę niezwykłą, ostatnią noc wolności oferujemy Tobie i Twoim przyjaciółkom niezapomniane atrakcje: najlepsze drinki w mieście, dobrą muzykę, pyszne jedzenie (przekąski, zimne/gorące napoje lub wykwintną kolację). Takie spotkanie pozwoli oderwać się od problemów związanych z weselnymi przygotowaniami, zapomnieć o przedślubnym stresie.

Wieczór panieński należy jednak odpowiednio przygotować i zaplanować, by nic nie zakłóciło przyjemnej atmosfery. Jako wykwalifikowany zespół dołożymy wszelkich starań i zagwarantujemy wieczór pełen niespodzianek. Jesteśmy w stanie polecić ekspertów w dziedzinie oprawy i organizacji tego typu wydarzeń. Pomogą oni w dobraniu odpowiedniej oprawy muzycznej i różnych atrakcji, takich jak teledysk filmowy z imprezy, fotorelacja, makijaże dla zgromadzonych pań czy zabiegi upiększające.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko komfortowe pokoje, sale restauracyjne i bankietowe, ale też podwieszany taras na świeżym powietrzu otoczony lasem.

Paste your AdWords Remarketing code here