Hotel Luxor, Lublin
Premiera nowej karty menu z muzyką na żywo w restauracji BIANCO
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwuj bezpośrednio

Gwarancja najniższej ceny i późny check out tylko na naszej stronie

Premiera nowej karty menu z muzyką na żywo w restauracji BIANCO

28 listopada 2019

Wieczór z muzyką na żywo ?
Już 4 grudnia odwiedź nas i spróbuj nowych dań stworzonych przez naszego Szefa Kuchni Marcina Zelent ! W ten wieczór oraz we wszystkie środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele, możesz posłuchać koncertów profesjonalnych muzyków grających na żywo!

Nowa karta zapowiada się interesująco i bardzo różnorodnie. Znajudją się w niej, lekkie, świeże prystwaki serwowane zarówno na zimno jak i na gorąco. Naszą propozycją niewątpliwie jest Sałatka Nicejska serwowana ze świeżym stekiem z tuńczyka oraz  pierogi z gęsiną, podawane pomidorowym concasse. W nowej karcie dań znajdują się pyszne zupy, dania ciepłe, makarony, ryby oraz słodkie lecz nie nachalne desery. Od 4 grudnia Goście odwiedzający restaurację BIANCO w dniach od środy do niedzieli będą mogli cieszyć się fantastyczną muzyką na żwywo w wykonaniu lubelskich muzyków. Cyklicznie występować będą Andrzej Deryło oraz Rafał Tudruj z zespołu Pozytyvni, Monika Szymczyk, Weronika Oleszek i inni. Gorąco zapraszamy do rezerwacji stolików oraz obserwowania naszego fanpage na facebooku, gdzie znajują się bieżące informacje na temat występów.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij