Hotel Luxor, Lublin
Premiera nowej karty menu z muzyką na żywo w restauracji BIANCO
Прибытие
Отъезд
Rezerwuj bezpośrednio

Gwarancja najniższej ceny i późny check out tylko na naszej stronie

Premiera nowej karty menu z muzyką na żywo w restauracji BIANCO

28 ноября 2019

Wieczór z muzyką na żywo ?
Już 4 grudnia odwiedź nas i spróbuj nowych dań stworzonych przez naszego Szefa Kuchni Marcina Zelent ! W ten wieczór oraz we wszystkie środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele, możesz posłuchać koncertów profesjonalnych muzyków grających na żywo!

Nowa karta zapowiada się interesująco i bardzo różnorodnie. Znajudją się w niej, lekkie, świeże prystwaki serwowane zarówno na zimno jak i na gorąco. Naszą propozycją niewątpliwie jest Sałatka Nicejska serwowana ze świeżym stekiem z tuńczyka oraz  pierogi z gęsiną, podawane pomidorowym concasse. W nowej karcie dań znajdują się pyszne zupy, dania ciepłe, makarony, ryby oraz słodkie lecz nie nachalne desery. Od 4 grudnia Goście odwiedzający restaurację BIANCO w dniach od środy do niedzieli będą mogli cieszyć się fantastyczną muzyką na żwywo w wykonaniu lubelskich muzyków. Cyklicznie występować będą Andrzej Deryło oraz Rafał Tudruj z zespołu Pozytyvni, Monika Szymczyk, Weronika Oleszek i inni. Gorąco zapraszamy do rezerwacji stolików oraz obserwowania naszego fanpage na facebooku, gdzie znajują się bieżące informacje na temat występów.

Посмотреть на карте
Newsletter
Подпишитесь на наш newsletter.
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте